LM.plSportWysoka wygrana Startu Konin we własnej hali

Wysoka wygrana Startu Konin we własnej hali

I liga

Mecz z sąsiadem w ligowej tabeli był dobrą okazją na odniesienie u siebie. Goście z Ostrołęki od początku nie mieli nic do powiedzenia i przegrali 20:32.

Przyjezdnych „napoczął” Marcel Urbański, a potem było już tylko lepiej. Z każdą minutą Start powiększał swoją przewagę, która na koniec pierwszej połowy wyniosła siedem bramek.

Po przerwie było jeszcze lepiej. Koninianie szli jak burza i pewnie wygrali 32:20. W tabeli Start jest na dziewiątym miejscu.

W II lidze Hagard Strzałkowo wygrał 35:31 z SPR Włoszakowice.

Start Konin – Trójka Ostrołęka 32:20 (19:12)

Start: Jakub Kujawiński, Bartłomiej Szczap – Piotr Kołtunowicz 4, Adrian Grzelka, Maciej Rolnik 2, Paweł Dobry 8, Tomasz Lorencki 1, Adrian Franaszek 9, Tomasz Trojanowski, Filip Bogacz 2, Oktawian Rachuba, Marcel Urbański 2, Krzysztof Zimny, Stanisław Mikuła, Olaf Jaworski, Hubert Sobczak, Aleksy Nowiński