Sportowy weekend
Dużo piłki nożnej, ale również żagle i siatkówka plażowa to propozycje sportowe na najbliższy weekend. Koniec wakacji nie oznacza końca emocji na stadionach, boiskach i halach.
Dużo piłki nożnej, ale również żagle i siatkówka plażowa to propozycje sportowe na najbliższy weekend. Koniec wakacji nie oznacza końca emocji na stadionach, boiskach i halach.
29 sierpnia (piątek):
Dziesiąta kolejka Konińskiej Ligi Orlika, boisko Orlik przy II LO w Koninie:
godz. 16.30: Zet Gold – Armaserwis
godz. 17.15: Warta – Black&White
godz. 18.00: Jacol – Energetyk PAK Konin
godz. 18.45: GOL-asy – F Buty
Piętnasta kolejka Staromiejskiej Ligi Orlika, boisko Orlik w Starym Mieście:
godz. 18.00: SP Żychlin – Efce Bakaland
godz. 18.40: Modła – Główiew
godz. 19.20: Lisiec Młodzi – Oldboys Stare Miasto
godz. 20.00: Warta Rumin – Stare Miasto
godz. 20.00: Nightskating Konin, Centrum Handlowe Ferio w Starym Mieście
30 sierpnia (sobota):
godz. 9.00: III Turniej Jednego Seta – Koło 2014, korty Stadionu Miejskiego w Kole
godz. 11.00: Regaty o Puchar Komandora KŻ przy KWB Konin, przystań KŻ przy KWB Konin na Jeziorze Pątnowskim
godz. 16.00: mecz piłki nożnej kobiet (Ekstraliga): Zagłębie Lubin – Medyk POLOmarket Konin, stadion w Lubinie
godz. 16.00: II Bieg Służb Mundurowych, Rzgów
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (III liga): Pogoń Mogilno – Sokół Kleczew, stadion w Mogilnie
Czwarta kolejka IV ligi grupa wielkopolska południowa:
godz. 17.00: LKS Ślesin – Olimpia Koło, Stadion Miejski w Ślesinie
godz. 17.00: Górnik Konin – Victoria Ostrzeszów, Stadion im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego 4 w Koninie
godz. 17.00: SKP Słupca – Polonia 1912 Leszno, Stadion Miejski w Słupcy
Trzecia kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 11.00: Warta Helenów Kramsk – Górnik Kłodawa, stadion w Helenowie
godz. 17.00: Polonia Golina – Kasztelania Brudzew, stadion w Golinie
31 sierpnia (niedziela):
godz. 9.00: VII Turniej Piłki Plażowej, niecka przy Amfiteatrze w Koninie
Trzecia kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 17.00: ZKS Zagórów – Wilki Wilczyn, Stadion Miejski w Zagórowie
godz. 17.00: GKS Sompolno – Sparta Sklejka Orzechowo, Stadion Miejski w Sompolnie
godz. 17.00: Warta Krzymów – Warta Eremita Dobrów, stadion przy ul. Mlecznej w Krzymowie
godz. 17.00: Płomień Nekla – Polonus Kazimierz Biskupi, stadion w Nekli
godz. 17.00: Orzeł Grzegorzew – Hetman Orchowo, stadion w Grzegorzewie