Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracySpecjalista ds. logistyki

Oferta pracy

Mute. to dynamiczna firma z branży meblarskiej, producent rozwiązań akustycznych do nowoczesnych biur, hoteli i restauracji. Nasze produkty charakteryzuje niepowtarzalny design oraz najlepsze właściwości techniczne. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Zadania:

  • kompleksowa organizacja transportu na rynkach zagranicznych, z naciskiem na efektywność i terminowość dostaw,
  • współpraca z agencjami celnymi w zakresie eksportu i importu,
  • analiza rynku transportowego, opracowywanie, monitorowanie i raportowanie wskaźników związanych z  transportem,
  • prowadzenie dokumentacji transportowej zgodnie z obowiązującymi standardami i  procedurami,
  • wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności procesów eksportowych i logistycznych, poprzez ciągłe doskonalenie i innowacje,
  • udział w procesie oceny przewoźników oraz negocjowanie warunków współpracy, mając na uwadze optymalizację kosztów i jakości usług.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z logistyką lub pokrewne,
  • znajomość przepisów logistycznych, celnych i transportowych, w tym doświadczenie w  praktycznym ich stosowaniu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. poziom B2),
  • doświadczenie w pracy na systemie ERP oraz umiejętność korzystania z przeglądarki ISZTAR,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie organizowania eksportu, preferowane w  firmie produkcyjnej lub środowisku związanym z eksportem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity takie jak prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość pracy w rozwijającej się, nowoczesnej firmie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole