Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyMechanik działu utrzymania ruchu

Oferta pracy

Kuenz Polska z siedzibą w Słupcy będąca oddziałem Künz Group z siedzibą w Hard w Austrii - międzynarodowego lidera produkującego suwnice kontenerowe zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

MECHANIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu – mechanicznym/mechatronicznym
  • znajomości zagadnień mechaniki w zakresie obróbki, rysunku technicznego oraz napraw maszyn
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobrych umiejętności pracy w zespole oraz umiejętności analitycznego myślenia w celu rozwiązywania problemów
  • umiejętności organizacji zadań i ustalania priorytetów, tworzenia planów pracy podległej brygady
  • mile widziane aktualne uprawnienia f-gazy

Zadania:

  • wykonywanie bieżących zadań brygady mechaników działu utrzymania ruchu
  • usuwanie awarii mechanicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury wewnątrzzakładowej
  • prowadzenie racjonalnej gospodarki eksploatacyjnej, kontrola stanów minimalnych części zamiennych oraz nadzór nad regeneracją części mechanicznych, wykonywanie przeglądów okresowych, monitorowanie stanu maszyn i urządzeń, istniejącego parku maszyn i infrastruktury produkcyjnej
  • badanie przyczyn awarii i eliminowanie ich oraz planowanie prac zapobiegawczych
  • współpraca z dostawcami części eksploatacyjnych, kooperacja z firmami zewnętrznymi
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, infrastruktury i instalacji mediów oraz przygotowanie UTB do przeglądów UDT w zakresie mechaniki maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • pełen etat umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia
  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii
  • możliwość współpracy z czołowymi firmami działającymi na rynku polskim i europejskim
  • bieżące wsparcie kadry zarządzającej Spółki

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Kontakt: kadry.ogolny@kuenz.com, telefon: 507082555

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Kuenz Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole