Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracySpecjalista ds. administracji (z elementami obsługi klienta)

Oferta pracy

KMK-KLINKIER.PL Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w dziedzinie dystrybucji klinkieru. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy zmotywowanego i zaangażowanego pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. administracji
(z elementami obsługi klienta)

Miejsce pracy: Konin

Zadania:

  • codzienna praca z systemem magazynowo-księgowym firmy Insert,
  • ewidencja i analiza zakupów oraz kosztów firmowych a także podejmowanie działań korekcyjnych,
  • obsługa administracyjna dokumentacji firmowej, wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie,
  • wprowadzanie oraz edycja asortymentu w programie magazynowo-sprzedażowym firmy Insert,
  • bliska współpraca z innymi działami firmy: handlowym, logistycznym, produkcyjnym,
  • wspieranie działu obsługi klienta, aktywna sprzedaż stacjonarna i internetowa,
  • proaktywne udzielanie informacji w zakresie zamówień oraz dostaw towarów do klientów.

Nasze oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie, motywacja oraz chęć zaangażowania się w pracy,
  • zdolność szybkiego wyciągania wniosków oraz rekomendowania rozwiązań,
  • zdolność obsługi programu magazynowo–sprzedażowego oraz pakietu MS Office,
  • zdolność priorytetyzowania działań,
  • precyzja w działaniu,
  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • praktyczna znajomość procesów kadrowych oraz prawa pracy,
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne),
  • znajomość branży budowlanej, w szczególności materiałów dekoracyjnych.

Nasza oferta:

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę / stałe godziny pracy),
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość pozyskania unikalnego doświadczenia z zakresu administracji oraz obsługi klienta.

Dodatkowo prosimy w treści wiadomości napisać: „Dlaczego powinniśmy zaprosić na rozmowę właśnie Ciebie?” (10-15 zdań).

Jeśli nawet nie spełniasz wszystkich w/w kryteriów ale jesteś osobą o otwartym umyśle, z pasją i zaangażowaniem realizującą wytyczone zadania oraz nastawioną na ciągły rozwój to nie wahaj się ani chwili dłużej i aplikuj, z przyjemnością rozważymy również Twoją kandydaturę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV w formacie pdf. W tytule maila z aplikacją prosimy wpisać: „Specjalista ds. Administracji” na adres mailowy sj@kmk-klinkier.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole