Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracySpecjalista ds. utrzymania ruchu - Programista CNC

Oferta pracy

Mute. to dynamiczna firma z branży meblarskiej, producent rozwiązań akustycznych do nowoczesnych biur, hoteli i restauracji. Nasze produkty charakteryzuje niepowtarzalny design oraz najlepsze właściwości techniczne. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu - Programista CNC

Zakres obowiązków:

  • programowanie maszyn CNC - obróbka skrawaniem profili aluminiowych wg rysunku wykonawczego,
  • obsługa systemu Infor M3 w zakresie:
    • zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych w UR,
    • obsługa zleceń roboczych na prace w UR,
    • zamawianie narzędzi technologicznych do maszyn CNC.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobre posługiwanie się rysunkiem technicznym,
  • znajomość oprogramowania typu CAD/CAM (SolidWorks, AutoCAD lub inny),
  • znajomość zagadnień obróbki skrawaniem na maszynach CNC,
  • minimum 2 lata doświadczenia z programowaniem maszyn CNC,
  • dobra znajomość obsługi programów Excel, Word, Outloook,
  • znajomość oprogramowania ERP (SAP, M3, IFS lub inny).

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity takie jak prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość pracy w rozwijającej się, nowoczesnej firmie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole