Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracySpecjalista/ specjalistka ds. handlowych

Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ specjalistka ds. handlowych

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert wynajmu i sprzedaży
  • Sprzedaż oraz doradztwo w zakresie asortymentu produktów firmy
  • Komunikacja z klientami w celu rozwiązania problemów technicznych
  • Obsługa obecnych i potencjalnych Klientów
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedaży
  • Spotkania z Klientami

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość programu CDN OPTIMA, EuroSchal, CAD

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz prowizję od sprzedaży
  • Pracę stacjonarną - w siedzibie firmy
  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach z klientami w Polsce oraz za granicą
  • Uczestnictwo w targach branżowych
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia
  • Wspólne wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@ringer.pl.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne prosimy o zamieszczenie w treści swojego CV następującej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Ringer Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Kawnicach przy ul. Pogodnej 6, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), informujemy, że:
1) Administratorem Twoich danych osobowych jest Ringer Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kawnicach przy ul. Pogodnej 6, 62-590 Golina, tel: 63 245 00 63, e-mail: biuro@ringer.pl
2) Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy na jakie złożyłeś/łaś, na podstawie art. 6 ust 1b RODO lub na podstawie. art. 6 ust 1 pkt a RODO w celu przetwarzania danych kontaktowych lub przyszłych rekrutacji na podstawie zgody na przetwarzanie w określonym w zgodzie celu.
3) Odbiorcą Twoich danych osobowych będą organy państwowe w zakresie wykonywanych zadań, wspólnicy i pracownicy Ringer Sp. z o.o. Sp. k. w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
4) Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
5) Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy na jakie aplikowałeś/łaś lub do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody.
6) Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
7) Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
8) Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9) Masz także prawo do przenoszenia danych.
10) Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy stwierdzisz naruszenie przetwarzania danych osobowych Ciebie dotyczących.
11) Podanie przez Ciebie danych osobowych jest:

  • obowiązkowe w zakresie następujących danych osobowych: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia – co wynika z ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. - Kodeks pracy. Jesteś zobowiązany/a do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie odrzucenie oferty w prowadzonym naborze na wolne stanowisko pracy.
  • dobrowolne w zakresie innych danych podanych przez osobę ubiegającą się o zatrudnienie np. zainteresowania, dodatkowe kwalifikacje, ukończone kursy, adres e-mail, numer telefonu itp.

12) Twoje dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym również w formie profilowania.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole