Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Dojrzałe Panie

Dojrzałe Panie

Postautor: 20-latek » 11 września 2012, 11:57

Chętnie poznam Dojrzałe kobiety 30-45 chcące po grzeszyć z przystojnym 20-latkiem
20-latek

Re: Dojrzałe Panie

Postautor: 20-latek » 11 września 2012, 12:08

Tylko poważne oferty przystojny20-latek@wp.pl
20-latek

Postautor: balbina111 » 11 września 2012, 12:33

A jak dlugo mozesz?
balbina111

Postautor: 20-latek » 11 września 2012, 14:49

A jak długo wytrzymasz ;p takie tematy tylko na e-mail
20-latek

Postautor: jebaka » 11 września 2012, 15:30

Ha,ha.Widac ze jeszcze Jestes mlody i nie doswiadczony.Kazda jedna kobieta,w dodatku w tym wieku Cie zerwie mlodziencze :)
jebaka

Postautor: 20-latek » 11 września 2012, 20:01

Po pierwsze to ze jestem młody nie znaczy ze mam małe doświadczenie po drugie Każda kobieta jest inna i nie zadowolisz każdej w ten sam sposób po trzecie od półtora roku dobrze poznałem 3 bardzo sympatyczne Kobiety z którymi spotykam się do dziś i nasze spotkania nie maja tylko charakteru erotycznego, a co do pytania poprz to to zależy od bez słownego rozumienia się z partnerka i tempa. powiedziałem swoje możesz ze nie szydzić na forum jeśli to ci pomoże zapomnieć o swoich kompleksach, a jeśli któraś kobieta zdecyduje się ze mną spotkać to ja będę dążył do tego żeby było jej dobrze a ty będziesz oglądał filmiki o podobnej tematyce. Pozdrawiam.
20-latek

Postautor: jebaka » 11 września 2012, 21:44

Kolego,ja nie szydze z Ciebie,pisze jak jest i tyle.Sam sie przekonasz o tym,jak juz poznasz jakas dojrzala 40-sto latke,ktora z Toba to zechce zrobic.A co do filmow,to lepiej przestan je ogladac,bo to sa tylko filmy,nie rzeczywistosc.Powodzenia :)
jebaka

Postautor: Gość » 25 września 2012, 14:07

zapraszam panie boski_kochanek@wp.pl
Gość

Postautor: calkiem nowy » 25 września 2012, 15:51

Hm....dogodzilem ponad 70 kobiet mlodszym i starszym i kazda kobieta jest inna lecz trza byc soba i myslec glowa tez....
calkiem nowy

Postautor: dj.bobo » 25 września 2012, 20:21

calkiem nowy pisze:Hm....dogodzilem ponad 70 kobiet mlodszym i starszym i kazda kobieta jest inna lecz trza byc soba i myslec glowa tez....

Hm...70 kobiet.Fajny sen miales :-)
dj.bobo

Postautor: calkiem nowy » 26 września 2012, 09:30

To nie sen to realia jak nie umiesz podrywac to siec cicho .......
calkiem nowy

Postautor: dyrdymały » 26 września 2012, 10:40

calkiem nowy pisze:To nie sen to realia jak nie umiesz podrywac to siec cicho .......

Polecam lekture słownika ortograficznego.
dyrdymały

Postautor: dyzio... » 26 września 2012, 12:51

dyrdymały pisze:
calkiem nowy pisze:To nie sen to realia jak nie umiesz podrywac to siec cicho .......

Polecam lekture słownika ortograficznego.

On nie potrzebuje slownika,gdyz te 70 kobiet zlapal w SIEC :-)
dyzio...

Postautor: Gość » 28 września 2012, 15:26

a niektórzy,żyli z tego,.ze "cnotliwe " starsze panie brały ich na utrzymanie...
Gość

Postautor: GOŚĆ » 28 września 2012, 15:49

STARSI faceci tez biora na utrzymanie mlodsze i to z dziecimi takze na to nie ma reguły kto kogo utrzymuje
GOŚĆ

Następna

Wróć do Intymnie