Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

WóJT GMINY WIERZBINEK

Re: WóJT GMINY WIERZBINEK

Postautor: Gość » 19 lutego 2013, 22:12

Gość pisze:
wanda co niemca pisze:Kto wie, kiedy i gdzie są zebrania sołeckie?

sa podane już kurendy. Ciekawe są godziny tych zebrań np. 15 w zwykły dzień-ciekawe kto przyjdzie na nie o tej porze ,przecież ludzie pracują zawodowo i pewnie chodzi o to aby frekwencja była jaj najmniejsza ! Pan wójt ma nienormowany czas pracy ,to chyba może się dostosować do większości mieszkańców i przyjechać na zebranie np, o 17 godz?

podobno są o 15,00 czy 14,00 celowo aby jak najmniej ludzi przyszło kilku rencistów i emerytów i zebranie oklepane
Gość

Postautor: zenio 17 » 19 lutego 2013, 22:17

Gość pisze:
Gość pisze:
wanda co niemca pisze:Kto wie, kiedy i gdzie są zebrania sołeckie?

sa podane już kurendy. Ciekawe są godziny tych zebrań np. 15 w zwykły dzień-ciekawe kto przyjdzie na nie o tej porze ,przecież ludzie pracują zawodowo i pewnie chodzi o to aby frekwencja była jaj najmniejsza ! Pan wójt ma nienormowany czas pracy ,to chyba może się dostosować do większości mieszkańców i przyjechać na zebranie np, o 17 godz?

podobno są o 15,00 czy 14,00 celowo aby jak najmniej ludzi przyszło kilku rencistów i emerytów i zebranie oklepane

Popieram - robione są w takich porach, aby była mała frekwencja.
Ucieczka przed społeczeństwem.
Brzydko... .
zenio 17

Postautor: gość » 19 lutego 2013, 23:31

wójt z głównego zdjęcia Gminy Wierzbinek ten paluch niech włoży sobie @upsko i niech mówi to ja Obama
gość

Postautor: Gość » 20 lutego 2013, 22:02

podobno będą przyjęcia do komunalki, tak słyszałem. ktoś wie coś więcej
Gość

Postautor: Gość » 21 lutego 2013, 10:27

Gość pisze:podobno będą przyjęcia do komunalki, tak słyszałem. ktoś wie coś więcej

też tak słyszałem, kolega tam pracuje i mówił mi też że będą przyjęcia chyba w marcu
Gość

Postautor: Gość » 21 lutego 2013, 11:06

nie wiem skąd macie takie info ale ta wiadomości jest dla mnie dziwna, dosyć że komunalka zadłużona jest to pracuje nadliczbowa ilość ludzi to jeszcze mają przyjmować nowych
Gość

Postautor: wanda co niemca » 21 lutego 2013, 12:25

Pracownicy komunalki mają wypowiedzenia umów. Z końcem marca nikt tam nie będzie pracował bo nikt się nie zgodził na warónki zaproponowane przez nowego prezesa. Jak ktoś chce pracować w komunalne za najniższą krajowa to tak... są przyjęcia.
wanda co niemca

Postautor: PIS- torius » 21 lutego 2013, 14:11

co tam w regionie wierzbińskim słychać ?
PIS- torius

Postautor: Gość » 21 lutego 2013, 19:07

aaa.... kojarząc fakty z przeszłości dot zakładu komunalnego, i opinie na forum doszedłem do wniosku że może ktoś chce kupić ową spółkę. i wszystko co się tam dzieje ma na celu zmniejszenie wartości firmy, zarzucali poprzedniemu prezesowi jakieś przeinwestowania.. a komuś się nie podobało że firma zaczeła się rozwijać i nie daj Boże zacznie przynosić zyski....widocznie Wójt z kimś coś kombinuje.... czy ktoś wie kto byłby zainteresowany kupnem komunalki. to jest ten program naprawczy z Przeglądu koninskiego??? co wy na to
Gość

Postautor: wanda co niemca » 21 lutego 2013, 22:25

Bajki nam wszystkim fciskają. Budowa urzedu kosztowala 3 mln 300 tys. To gdzie reszta kasy z zeszlorocznego budrzetu. Ile kosztowaly cegly na plot wojta? Bralujace 3mln? Banda zlodzieji. **** to ja nie jestem i wiem kiedy jestem okradana. Oby to byly ostatnie dni tego wojta i rady przydupasow
wanda co niemca

Postautor: Gość » 21 lutego 2013, 23:10

B.R.A.W.O ! ! ! ((((((((((
Gość

Postautor: gość » 21 lutego 2013, 23:54

wanda co niemca pisze:Bajki nam wszystkim fciskają. Budowa urzedu kosztowala 3 mln 300 tys. To gdzie reszta kasy z zeszlorocznego budrzetu. Ile kosztowaly cegly na plot wojta? Bralujace 3mln? Banda zlodzieji. **** to ja nie jestem i wiem kiedy jestem okradana. Oby to byly ostatnie dni tego wojta i rady przydupasow

I tak 70% społeczeństwa jest zafascynowana gospodarowaniem wójta.
Ciekawe, za co spłacimy długi.....?
Jakie stałe wydatki zostaną obcięte?
gość

Postautor: Gość » 22 lutego 2013, 11:41

Gość pisze:aaa.... kojarząc fakty z przeszłości dot zakładu komunalnego, i opinie na forum doszedłem do wniosku że może ktoś chce kupić ową spółkę. i wszystko co się tam dzieje ma na celu zmniejszenie wartości firmy, zarzucali poprzedniemu prezesowi jakieś przeinwestowania.. a komuś się nie podobało że firma zaczeła się rozwijać i nie daj Boże zacznie przynosić zyski....widocznie Wójt z kimś coś kombinuje.... czy ktoś wie kto byłby zainteresowany kupnem komunalki. to jest ten program naprawczy z Przeglądu koninskiego??? co wy na to

coś w tym jest ...
nie mam pojęcia kto by mógł kupić zgk
ale w tym co piszesz coś jest trzeba obserwować ,co do nowego prezesa to piastuje jakieś stanowiska w komunalkach w kramsku golinie chyba
Gość

Postautor: Gość » 22 lutego 2013, 20:48

wanda co niemca pisze:Pracownicy komunalki mają wypowiedzenia umów. Z końcem marca nikt tam nie będzie pracował bo nikt się nie zgodził na warónki zaproponowane przez nowego prezesa. Jak ktoś chce pracować w komunalne za najniższą krajowa to tak... są przyjęcia.

A rada nadzorcza też sobie dała WYPOWIEDZENIA??????? ALBO OBCIĘŁA ZAROBKI Z TEJ RACJI??????!!!!!!!! no to do 540 bezrobotnych z terenu naszej gminy dołączy następnych 40 osób? BRAWO rado gminy i wójcie To Wasza nieudolność do tego doprowadziła .Właśnie dostaliście czerwoną kartkę! Teraz to już wam nic nie pomoże AUUUUUUUT!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » 22 lutego 2013, 21:25

PIS- torius pisze:co tam w regionie wierzbińskim słychać ?

U nas mówią ,że podobno wyszedłeś z ancla za kaucją??? Prawda to?
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja