Poczta   we współpracy z komputersatzaloguj się przez facebooka
Dodaj do ulubionych Startuj z nami 20 grudnia 2014, Sobota
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie
Polecane:
O czym marzą licealiści? (32) Paczka od policjantów (21) Wilki liderem! (23) Niech żyje Polska (38)

Jesteś tutaj: Strona główna  strzałka  Aktualności  strzałka  Studniówka Górniczej
Żródło:  

Studniówka Górniczej

Dodano: 07.02.2014 22:20

Blisko 300 osób bawiło się na studniówce Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie.

W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na sto przed maturą spotkali się uczniowie z czterech klas technicznych, dwóch klas liceum ogólnokształcącego i dwóch klas liceum profilowanego. – Po raz ostatni w historii naszej szkoły na studniówce bawią się uczniowie liceum profilowanego. Taki typ kształcenia jest w całym kraju powoli wygaszany – mówi Janusz Kamiński, dyrektor ZSGE w Koninie.

Młodzież zabawę do białego rana rozpoczęła tradycyjnym polonezem. Tańczyło go blisko 40 wybranych uczniów, którzy ponad dziesięciominutowego poloneza ćwiczyli przez dwa miesiące.

cornerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 21 znaków (0)
Treść:Podpis:wyślij
* - Twój komentarz ukaże się na stronie najpóźniej 5 minut po wysłaniu formularza. Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
cornerstarPOPULARNE KOMENTARZE
Najładniej zatańczony Polonez ze wszystkich do tej pory prezentowanych szkół. Równo z gracją bardzo elegancko. Gratulacje!!! Moje uznanie za wkład pracy. Powodzenia przyszłym maturzystom.
Oceń: (37) (7)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09:10    Przez: ~Nadia
1 miejsce dla Górniczej. Białe róże dla partnerek na zakończenie - super.
Oceń: (32) (5)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09:54    Przez: ~zibi
żeby nie było to ja do górnika nie chodziłem ale w tym roku ze wszystkich zaprezentowanych studniówek to właśnie górnikowi należy się pochwała... przede wszystkim za choreografię... po prostu super, widać, że nie poszli na łatwiznę tylko uczciwie zapracowali na miano zwycięzcy... nic tylko życzyć abiturientom powodzenia na maturze....
Oceń: (30) (7)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23:42    Przez: ~zxc
w porownaniu do wykonan poloneza innych szkol, tutaj naprawde super.gratuluje.powodzenia na maturze.brakowalo tylko kiwania glowa zgodnie z rytmem.
Oceń: (24) (3)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 23:45    Przez: ~as
w pełni popieram, jestem pod wrażeniem tylu różnych elementów wytańczonych i zapamiętanych. bardzo efektowny układ.
Oceń: (14) (1)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 13:04    Przez: ~mojstyl
cornerKOMENTARZE
dodano komentarzy: 70, ukryto komentarzy: 3
Ten komentarz został ukryty przez użytkowników
zobacz komentarz
haters gonna hate...
Oceń: (0) (5)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 07.02.2014 22:57    Przez: ~Stefan (podobno) Bato ...
Jakbyś miał pojęcie w temacie, na który miałeś "zamiar" napisać to od dobrych kilku lat w szkole górniczej nie ma kierunków związanych z górnictwem.
Oceń: (5) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 00:09    Przez: ~G.A.
A w TV tez będą te wszystkie studniówki??? 1,5godziny tańczyli Poloneza jak jacyś psychole!!!!
Oceń: (7) (1)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 02:20    Przez: ~hehehehehe
1,5godzini Poloneza? to szkoła górnicza czy szkoła taneczna?
Oceń: (6) (2)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 02:23    Przez: ~Fryderyk Chopin
Teraz już nie ma nic wspólnego. Ostatni kierunek o profilu górniczym zakończył edukację w 2008 roku.Chodziłem w tym czasie tam do szkoły. No ale przecież pozostaje tradycja i klimat szkoły. Super wspomnienia !!! Górnicza i tak jest najlepsza!!!
Oceń: (7) (1)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 09:16    Przez: ~KPW
dajcie numerki do tej rudej w czerwonej sukience!!!!
Oceń: (5) (4)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 09:48    Przez: ~maciek
nie ćpaj więcej : co ty wziąłeś człowieku jeżeli w twojej głowie ten Polonez trwał 1,5 godziny
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.02.2014 21:17    Przez: ~g
Ludzie nie dajcie się oszukać !50% profili w górniczej nie ma nic wspólnego z zawodem.
Oceń: (5) (2)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 07.02.2014 23:07    Przez: ~koksu Z Budowlanki
wątpie, jesteś w budowlance, nie możesz tego wiedzieć.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 14.02.2014 12:53    Przez: ~ktoscos
W moich czasach jakoś te dziewczyny były ładniejsze.
Oceń: (31) (22)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 07.02.2014 23:20    Przez: ~nmyt
a w moich komentarze jakieś takie bardziej na poziomie
Oceń: (11) (7)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 07.02.2014 23:45    Przez: ~zxc
Wiedziałem, że będą takie teksty. Sam na pewno jakimś Adonisem nie jesteś, więc teraz krytykujesz wszystkie na prawo i lewo. Jest dużo ładnych dziewczyn
Oceń: (0) (1)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09.02.2014 09:39    Przez: ~gość
żeby nie było to ja do górnika nie chodziłem ale w tym roku ze wszystkich zaprezentowanych studniówek to właśnie górnikowi należy się pochwała... przede wszystkim za choreografię... po prostu super, widać, że nie poszli na łatwiznę tylko uczciwie zapracowali na miano zwycięzcy... nic tylko życzyć abiturientom powodzenia na maturze....
Oceń: (30) (7)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 07.02.2014 23:42    Przez: ~zxc
To prawda. Polonez Górniczej bezkonkurencyjny. Ukłony należą się prowadzącym którzy bezbłędnie pokierowali grupą która cały układ odtańczyła bez pomyłki. Jesteście najlepsi. Gratulacje dla tych którym się chciało. Pozdrawiam.
Oceń: (6) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.02.2014 13:12    Przez: ~xxx :-)
Widać że najbardziej się chciało III LOH. Powodzenia na maturze.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 10.02.2014 13:41    Przez: ~uczeń
w porownaniu do wykonan poloneza innych szkol, tutaj naprawde super.gratuluje.powodzenia na maturze.brakowalo tylko kiwania glowa zgodnie z rytmem.
Oceń: (24) (3)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 07.02.2014 23:45    Przez: ~as
le chwała tym, kyórzy chcą tańczyć.
Oceń: (1) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 20:08    Przez: ~widz
szkoda że dziewczyny jakoś ostatnio maja coraz mniej klasy i gustu, 80% kiczu na maxa, czasu na zainteresowanie się modą (moda to nie prezenterki mtv!!!) i kobietami które naprawdę warto naśladować nie mają za to na robienie zdjęć w kiblu i owszem,
Oceń: (9) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 07.02.2014 23:48    Przez: ~piotrek
szkoła górnicza z górnictwem ma już nie wiele wspólnego - nie kształci w tym kierunku, ale trzyma tradycję co się chwali :) pozdrawiam całą górniczą - Wy wiecie najlepiej ze ta szkoła to dobry wybór :)
Oceń: (6) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 00:31    Przez: ~ja :)
Panie Prowadzący, w białej koszuli lepiej by pan wyglądał :)
Oceń: (9) (7)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 01:45    Przez: ~fanka
Na mojej studniówce stroje przyszłych maturzystów były bardziej ujednolicone. Nikt nie pomyślał wtedy o czerwonej sukience czy niebotycznie wysokich szpilkach. Ale dzisiaj wszystko jest dozwolone. Mimo wszystko bardzo mi się podoba. Dzisiaj wszystkie kolory są w modzie.
Oceń: (0) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 08.02.2014 19:34    Przez: ~mama
Według Ciebie ktoś ze wsi jest gorszy? To tylko miejsce zamieszkania, nie świadczy o niczym. Pewnie i zachowałby się lepiej od Ciebie i rzucał tak chamskich komentarzy jakim jest Twój. Pozdrawiam! :)
Oceń: (2) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz
Dodano: 09.02.2014 13:35    Przez: ~obserwator.
Dokładnie 20 lat temu miałem w "górniczej" również studniówkę, jak ten czas leci
Oceń: (1) (0)    usuńZgłoś do usunięcia usuńOdpowiedz